Odwiedziły mnie juz ... dziekuje :)

piątek, 17 lutego 2012

DUUżżzoo śnieguuu jupi :)

Witam wszystkich z zaśnieżonej krainy :) 
Wczoraj padało i padało, ale niestety bałwana się ulepić nie dało- śnieg nie chciał się poddawać :) Za to zaliczyliśmy z moim Maluchem parę niezłych górek, i nie wiem kto był bardziej ucieszony mama czy dziecko :) Po powrocie do domu padłam jak długa... a me dziecko szalało dalej :)
Dzisiaj natomiast postanowiliśmy ulepić bałwana i oto efekt naszych zmagań....Całe szczęście mieliśmy niezłą pomoc w postaci niezastąpionej Cioci Chrzestnej :)
Dziękujemy :*
Jak widać bałwan uśmiechnięty jak i me dziecko 
pozdrawiam i duużżżooo śniegu wszystkim życzę
DOBRANOC

6 komentarzy:

 1. Ja też wczoraj próbowałam lepić bałwana, ale śnieg był tak sypki, że nawet w kulę nie chciał się zlepić. Dzisiaj natomiast skleił się natychmiast. Zrobiłam zdjęcie bałwana, jednak czyjegoś.
  Twój super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzy razy próbowałam wpisać kod. Bloger chyba zwariował, żeby dawać ludziom takie wizualne zagadki (niczym rosyjskie blogi). Muszę powiedzieć, że to bardzo zniechęca do komentarzy. Polecam tak jak u mnie komentarz po zatwierdzeniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za bardzo cenna uwagę. Niestety nie mam pojęcia jak mam to zmienić ?? :(
  Wiem jakie jest to denerwujące oraz zniechęcające komentując także inne blogi :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Aguś ustawienia komentarzy, przy weryfikacji obrazkowej zaznaczasz nie i zapisujesz, ja już parę razy cię prosiłam o zdjęcie tego badziewa.
  Bałwan fajny u nas juz roztop ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. no to ja nie wiem jak to jest bo ja cały czas mam ta funkcję zaznaczoną...

  OdpowiedzUsuń
 6. Pokazać weryfikację obrazkową dla komentarzy? ustawiasz nie i zapisujesz na dole strony i nie ma możliwości, żeby dalej były.

  OdpowiedzUsuń

Witam w Agneskowopl :)